Karrier

Munkatársakat keresünk

oktatásszervező

pozícióba.

Cégjellemzők: a saját pénzügyi oktatási módszertanuk kifejlesztésével az online oktatás népszerű úttörőjévé váltunk a nemzetközi üzleti képzések terén. Annyira egyedi, hogy nincs még konkurenciánk a piacon. Lelkes és kitartó jelentkezőt várunk, aki elég bátor belevágni egy teljesen új és komplex projektbe és megreformálni a mai távoktatást.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • marketingesekkel való együttműködés
  • a tanfolyamokon résztvevő potenciális hallgatók felkutatása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • oktatásszervezői tapasztalat
  • számlaképesség  (akár kriptovalutában is lehetséges)
  • jó magyar helyesírás
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Az oktatás területén egy úttörő ág felfuttatásában való részvétel
  • A cégvezetés rendelkezik konkrét jövőképpel, csatatervekkel
  • Lendületes, bátor csapat
  • Teljesítmény alapú bérezés, rugalmas munkaidőben

Egyéb információ:

A munkavégzés helye elsősorban az Ön lakóhelye.

Pozíció területe(i):

  • Toborzás, Kiválasztás
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Jules Silverstone-Bonez várja a bluewolfuniversity@tutanota.com e-mail címre.

Bezárás